چاپ        ارسال به دوست

دكتر نجفي در حاشيه بازديد از مناطق سيل زده غرب مازندران مطرح كرد:

از پرداخت تسهيلات روستايي با درصد پايين تا تدوين بسته حمايتي براي واحدهاي توليدي سيل زده استان مازندران

معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران گفت: به واحدهاي توليدي سيل زده استان مازندران كه در جوار روستاها قرار دارند و دچار خسارت شده اند، تسهيلات روستايي با درصد پايين پرداخت مي شود.

 

به گزارش روابط عمومی ، دكتر صادق نجفي در حاشيه در حاشيه بازديد از مناطق سيل زده غرب مازندران در گفتگو با خبرنگاران با بيان اين مطلب، افزود: بر اساس ارزيابي انجام شده الحمدالله در داخل شهرك‌هاي صنعتي مشكل خاصي نداشتيم و فقط چند واحد توليدي دچار آبگرفتگي شده بود كه عمليات پاكسازي آنها نيز به سرعت انجام گرفت.

 

وي با اشاره به برنامه دولت براي حمايت از واحدهاي توليدي خسارت ديده، تصريح كرد: با هماهنگي‌هاي انجام شده با وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي موضوع پرداخت تسهيلات روستايي با درصد پايين به واحدهاي توليدي كه در جوار روستاها قرار دارند و دچار خسارت شده اند، در دستور كار قرار دارد.

 

دكتر نجفي همچنين با اشاره به سفر دكتر محمدباقر نوبخت به استان مازندران، گفت: دولت بسته حمايتي همانند زلزله كرمانشاه تدوين مي‌كند و در اختيار صنعتگران و توليدكنندگان خسارت ديده قرار مي دهد.

 

گفتني است كه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران به همراه وزير صنعت، معدن و تجارت امروز سه شنبه در سفر يك روزه به مازندران، از مناطق سيل زده غرب اين استان بازديد كرد.

 


١٥:١٩ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٩٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: