چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛

آغاز عملیات اجرايی احداث ناحیه صنعتی نوده انقلاب در سبزوار

عملیات اجرايی احداث ناحیه صنعتی نوده انقلاب با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان سبزوار آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ايزيپو، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در جريان سفر به استان خراسان رضوي و آيين آغاز عمليات اجرايي ناحيه صنعتي نوده انقلاب، اظهار کرد: با راه اندازی این ناحیه صنعتی، در آینده ای نزدیک، با حضور صنعتگران، سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی که تمایل به ایجاد واحد صنعتی در این ناحیه دارند، زمينه توليد و اشتغال براي مردم منطقه فراهم خواهد شد.

محسن صالحي نيا افزود: برای احداث این ناحیه صنعتی مطالعه و مکان یابی دقیق انجام شده و از نظر فنی،اقتصادی و زیست محیطی در کارگروه های مختلف بررسی و اقدامات لازم صورت پذیرفته است.

وي ادامه داد: یکی از اولویت های مهم ما در ایجاد شهرک‌هاو نواحی صنعتی، توجه و تمرکز بر مسائل زيست محيطي بوده و تمام موارد در این زمینه برای حفظ و ارتقا آن انجام شده، زیرا که توسعه صنعت با رعایت مسائل زیست محیطی امکان پذیر است.

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های اصلی دولت، حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط و حمایت از اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته است که خوشبختانه با پیش بینی استقرار 80 واحد صنعتی و اشتغال 800 نفر، این ناحیه صنعتی احداث و چشم انداز نهايي خواهد داشت.


١٣:٠٥ - شنبه ١٥ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٣٧١٤    /    تعداد نمایش : ١٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: