چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت خواستارشد : تسهیل در فرایند جذب سرمایه گذار ی و بهبود فضای کسب و کار

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تسهیل در امور و فعالیت کارآفرینان را از مهمترین ماموریت های این سازمان اعلام کرد و گفت :بازنگری و اصلاح قوانین و نیز آیین‌نامه‌ها و همچنین اصلاح اساسنامه سازمان به منظور تسهیل در رونق کسب و کار در دستور کار قرار گرفته است .

به گزارش روابط عمومي ،  صادق نجفی در همایش مدیران حقوقی شرکت های شهرک های صنعتی استان های کشور  با اشاره به شرایط فعلی کشور ،کار فعالیت و تلاش جهادی را مهمترین اولویت  مدیران این سازمان اعلام کرد و گفت:خدمت به مردم مهم ترین رسالت ماست و در زمینه انجام ماموریت های محوله برای خدمت رسانی ، هیچ کوتاهی پذیرفته شده نیست.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت  خاطر نشان كرد: امروز ، نیاز به مدیرانی با اندیشه جهادی است تا بتوانیم با رفع مشکلات، فضای مناسبی برای کسب و کار فراهم کنیم.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت  بر لزوم تلاش مدیران حقوقی به منظور اصلاح قوانین و مقررات با هدف تسهیل در فرایند جذب سرمایه گذار ی وبهبود فضای کسب و کار تاکید کرد .

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تاکید برشفاف سازی امور در سازمان ،گفت:باید مقابله با فساد و بستن گلوگاه های فساد، زمینه مناسبی برای فعالیت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران فراهم  شود.وی با بیان اینکه بیش از ۹۲ درصد صنایع کوچک کشور و صنایع کوچک تشکیل می‌دهند گفت: باید با اجرای برنامه‌های مختلف نظیر ایجاد زنجیره‌های تامین و توجه به  نیازهای واحدهای صنعتی گام های موثری برای ارتقای این صنایع برداریم تا صنایع کوچک در تولید و اقتصاد کشور و نیز صادرات و اشتغال نقش موثری داشته باشند.

 وی با بیان اینکه  از ۸۰۰ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور، ۴۰۰ شهرک فعال و تقاضا محور است ، گفت: باید تمرکز اصلی بر ارتقاء فعالیت و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌های تقاضا می باشد تا جذب کارآفرینان شتاب گیرد. معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره دامه به اینکه در لایحه بودجه امسال و نیز برنامه ششم توسعه ظرفیت‌های قانونی مناسبی برای ارتقاء وضعیت شهرکهای صنعتی پیش‌بینی شده است اظهار امیدواری کرد با استفاده از این ظرفیت ها شاهد بهبود امور باشیم وی بر جذب و حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی تاکید کرد .


١٢:٣٤ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٣٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: