چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ديدار با سفير ايران در ارمنستان تاكيدكرد: برگزاري نمايشگاه هاي مشترك با محوريت حمايت از صنايع كوچك

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان در نشست مشترك با سفير ايران در ارمنستان ضمن تبيين سياست ها و برنامه هاي سازمان  در سال جديد از بهبود و ارتقاء وضعيت توليد و افزايش صادرات واحدهاي صنعتي كوچك  در سال 97  خبرداد.

به گزارش روابط عمومي، صادق نجفي ضمن  تاكيد بر سهم 92 درصدي واحدهاي صنعتي كوچك  از صنايع كل كشور  خاطر نشان كرد: سياست هاي تشويقي جهت حمايت از واحدهاي صنعتي صادراتي در نظر گرفته شده است تا ميزان صادرات واحدهاي صنعتي در سال جاري با رشد بيشتري همراه باشد.

نجفي در ادامه با اشاره به مزيت هاي سرمايه‌گذاري در كشور ارمنستان  از ايجاد بسترهاي لازم جهت حضور فعالان اقتصادي در شهركها و نواحي صنعتي سراسر كشور خبرداد و گفت: برنامه هاي حمايتي جهت حضور واحدهاي صنعتي در نمايشگاه هاي خارجي در دستور كار قرار دارد.

 وي همكاري با كشور ارمنستان در جهت برگزاري نمايشگاه مشترك بين فعالان اقتصادي دو كشور  را از برنامه هاي سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران برشمرد واظهار اميدواري كرد:  روابط اقتصادي  و صنعتي بين ايران وارمنستان با برگزاري نمايشگاه هاي مشترك و تبادل تكنولوژي بين دو كشور بيش از گذشته افزايش يابد.

 


١٠:٠٠ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٤٠١    /    تعداد نمایش : ٣٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: