چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد: وجود 600 کارخانه درحال ساخت در شهرک صنعتی قرچک

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به شهرستان قرچک به برررسی تاسیسات زیرساختی و موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی قرچک پرداخت و گفت :زیرساخت های اين شهرک صنعتی تا 11 ماه آینده تکمیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی در نشست صمیمانه  با صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی قرچک، اظهار کرد: 90 درصد صنعت کشور از صنایع کوچک و متوسط تشکیل شده است و اکنون بیش از 29 هزاز طرح  صنعتی در کشور در حال ساخت است و نشان می دهد که کارآفرینان نگرانی از تحریم ها و شرایط بین المللی ندارند بنابراین صنعتگران امروز رزمنده اصلی و سربازان جبهه اقتصادی کشور هستند.

وی با بیان اینکه برای دومین بار به شهرک صنعت قرچک آمده است و تغییرات رو به جلو واحدهای صنعتی مستقر در شهرک را دیده است، گفت: تاکنون 25 واحد صنعتی در این شهرک به بهره برداری رسیده و فعال شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: تامین گاز و برق مناسب  مشکل اصلی صنعتگران این شهرک است به همین منظور و برای رفع مشکل برق صنعتگران در شهرک صنعتی قرچک روز دوشنبه با معاونان وزارت نیرو جلسه ای برگزار خواهد شد تا مشکل برق شهرک صنعتی قرچک و سایر شهرک های صنعتی تهران رفع شود.

نجفی با بیان اینکه شهرک صنعتی قرچک تا 11 ماه آینده گازدار خواهد شد، تصریح کرد: برخی از زیرساخت ها در شهرک صنعتی قرچک با همت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران و مدیر شهرک در 5 یا 6 ماه آینده تامین خواهد شد اما تمام زیرساخت های شهرک صنعتی قرچک تا 11 ماه آینده تکمیل خواهد شد.

معاون وزیر صنعت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه منطقه قرچک، ورامین و پیشوا نیاز به ایجاد اشتغال دارد، گفت: 600 واحد تولیدی در شهرک صنعتی قرچک در حال ساخت و نزدیک به بهره برداری است و در آینده نزدیک بیش از هزار شغل در این منطقه ایجاد خواهد شد.

نجفی با تاکید بر اینکه با مدیریت جهادی برای رفع مشکلات صنعتگران در تلاش هستیم، اظهار کرد: مشکلات صاحبان صنایع کوچک هر روز و مورد به مورد در سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بررسی می شود.

 گفتني است  صادق نجفي معاون وزير صنعت،معدن و تجارت به همراه مسعود مرسلپور فرماندار قرچک، حسین نقوی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، شاهپور قنبری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران، فرشاد مقیمی معاون سازمان صنایع کوچک، فتحعلی محمدزاده معاون سازمان صنایع کوچک، همایون توفیقی مدیر HSEE سازمان صنایع کوچک از 4 واحد صنعتی و یک واحد تولیدی در آستانه بهره‌برداری در شهرک صنعتی قرچک بازدید کرد.

 این واحدهای فعال شامل تولیدی نسکافه و رست قهوه اخوان اسماعیلی،کشباف و جوراببافی پایاب، پارچه رومبلی سام سپهر ایرانیان، حصیربافی محمدی است و همچنین واحد تولیدی نخ نانو (نساجان پارس مهریس) نیز به زودی در شهرک صنعتی قرچک به بهره‌‌برداری خواهد رسید.

 


١٢:٢٠ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٤٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: