چاپ        ارسال به دوست

بازديد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک از واحدهاي مستقر در شهركهاي صنعتي استان مركزي

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از واحد های صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان مرکزی بازدید و از نزديك در جريان مشكلات  بنگاه هاي اقتصادي منطقه قرار گرفت.  

به گزارش روابط عمومی،  معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه هیات همراه طی سفر یک روزه به استان مرکزی از واحد های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان بازدید کرد.

صادق نجفی با حضور در واحد تولیدی بهساز تجهیز آسیا مستقر در شهرک صنعتی زاویه شهرستان زرندیه از نزدیک در جریان تنوع تولید ومشکلات صنایع مستقر در این شهرک قرار گرفت.

گفتنی است، این واحد صنعتی با مساحت ۱۳ هزار هکتار و زیر بنای ۲۰ هزار متر مربع و سرمایه گذاری ۴۵ میلیارد تومان تولید کننده اسکلت های فلزی و تجهیزات صنعتی می باشد.

نجفی در حاشیه این بازدید گفت: طبق برش های استانی ۳۱ هزار و ۵۰۰ واحد با اعطای تسهیلات بانکی با نرخ های متفاوت و کم بهره نوسازی شده و تمامی نیاز های اولیه مواد تولیدی نیز ثبت سفارش شده و وارد کشور می شود.

وی تاکید کرد: در بحث های حمایتی نیز امسال از محل منابع داخلی سازمان یارانه هاي مناسبي با هماهنگی بانک ها ووزارت کار به واحد های دارای شرایط پرداخت می شود.


٠٨:٢٩ - سه شنبه ٩ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٩٣٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: